Merhaba dünya!

1 Merhaba dünya!Vira Bismillah diyerek başladık bloga. Umarım diğer heveslerim gibi yarım bırakmam ve inşallah yüzüme gözüme bulaştırmam…

Bu Yazıyı Paylaş
Eğer bu yazıyı beğendiyseniz
yandaki bölümden yazıyı
arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
Yazar :

1971 Afyon doğumluyum. İstanbulda bir süre Bankacılık okumuş olmama rağmen AKÜ İşletme mezunuyum. Memurum. Diğer Blogger'lara başarılar dilerim. Hanimiş sosyal mesaj : Dünya barışı, yardımlaşma ve hayvan hakları ile bilimum olumlu ve güzel mesajlar....

* Konu Bilgileri*
Bu yazı 29 Şubat 2012 tarihinde, saat 14:21 sularında, Eğlence, Genel, Güncel, Müzik, Video, Wordpress adlı kategoriye eklenmiştir. Bu ve buna benzer yazıları RSS 2.0 ile takip altına alabilir veyahut bu yazının yorumlarını yine RSS üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca bu yazı tam 1.903 kez okunmuştur.
* Hangi Kelimeleri Arayıp Geldiler *
* Yorum Yazarken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar *
-Türkçe imla kurallarına dikkat etmeye özen gösteriniz.
-Yorumlar onay gerektirdiğinden birden fazla kez aynı yorumu yazmayınız.
-Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
Küfür, hakaret etmenizin ne bana, ne de size faydası olmadığını unutmayın.
-Yorum yapmanız, onaylanacağı anlamına gelmemektedir. Buradaki hususlara dikkat etmeniz, onaylanma şansını artıracaktır. Ayrıca kullanım şartlarını okumanızı tavsiye ederim.

7 Yorum

  1. Merhaba, bu bir yorumdur.
    Bir yorumu silmek için, yönetim paneline giriş yapın, ve yazılar için yapılmış yorumları görün. Orada yorumları düzenlemek ya da silmek için tercihler mevcuttur.

Yanıtla

Yukarı ÇıkYukarı Çık